Предмети, які мамі потрібні в лікарняній сумці для пологів

Халат: Ви будете проводити багато часу, притулившись до своєї новонародженої дитини, тому візьміть халат, який буде підтримувати ваше тепло в лікарняній палаті. Шукайте такий, який буде теплим і комфортним і який ви не проти забруднити; ваша дитина може зригнути на нього, тому майте це на увазі.

Кілька пар піжам або нічних сорочок на ґудзиках: якщо ви плануєте годувати грудьми, зберіть принаймні 1 піжаму або нічну сорочку на кожен день, коли ви думаєте, що ви будете в лікарні, а потім додайте додаткову пару на всяк випадок. (Ваше перебування в лікарні може тривати від 2 до 4 днів, залежно від типу пологів).

Зручні, не ковзаючі шкарпетки: лікарня може надати вам шкарпетки, але завжди добре мати пару чи дві власних. Ті, що мають знизу спеціальний шар для того, щоб не ковзати, добре послужать вам на слизькій підлозі лікарні.

Тапочки. Можливо, вам буде достатньо шкарпеток, або ви також можете взяти з собою пару сланців або тапочок.

Бальзам для губ: пологи можуть висушити шкіру, зокрема, губи. Ви можете багато облизувати губи під час пологів, що може їх висушити, або киснева маска для кесаревого розтину може їх висушити.

Туалетні приналежності: будь-які засоби гігієни які допомагають вам почуватися собою, беріть з собою! Це може бути просто шампунь і кондиціонер для подорожей, або це може означати повну косметичку та засоби для волосся. Якщо ви користуєтеся феном, ви можете його також упакувати.

Окуляри та/або контактні лінзи: поспішаючи вийти за двері, ви можете забути такі важливі предмети, як окуляри чи контактні лінзи. Приготуйте в сумці запасний набір.

Банний рушник з дому: Деяким людям легше приймати душ із рушником з дому, який буде більшим і м’якішим, ніж той, який вам дають у лікарні.

Бюстгальтери для годування: якщо ви плануєте годувати грудьми, додайте пару бюстгальтерів або майок для годування.

Бюстгальтер для зціджування: якщо ви плануєте зціджуватися, візьміть із собою спеціальний бюстгальтер для цього. Це дозволить вам тримати дитину або робити інші речі під час зціджування. Консультант з лактації може показати вам, як ним користуватися.

Крем для сосків: додайте крем для сосків, якщо ви плануєте годувати грудьми.

Молоковідсмоктувач, якщо годуєте грудьми: у багатьох лікарнях під рукою є консультант з лактації, який допоможе вам освоїти грудне вигодовування. Якщо ви принесете свою помпу з дому в лікарню (спочатку простерилізуйте її), вам допоможуть потренуватися користуватися нею.

Подушка для грудного вигодовування: якщо у вас є подушка для грудного вигодовування, принесіть її в лікарню, щоб ви могли негайно почати її використовувати.

Подушка з дому: зробіть все можливе, щоб зробити ваше перебування комфортнішим. Для багатьох людей це включає в себе подушку з дому, щоб сон був якісним і комфортним.

Резинка або пов'язка для зібрання волосся в пучок: ви, мабуть, бачили у фільмах зображених спітнілих жінок, які народжують – це правда! Візьміть пов’язку або резинку для зібрання волосся в пучок і прибрати його з обличчя. Заколки можуть бути незручними, оскільки можуть врізатися в потилицю під час потуг.

Маска для очей і біруші для вух: чергові медсестри і лікарі прийдуть, щоб перевірити вас і дитину протягом усього періоду вашого перебування, але ви можете якомога краще спати, прихопивши з собою маску для очей і біруші для вух.
Довгий зарядний пристрій для телефону: лікарняні розетки, як відомо, розташовані далеко від лікарняного ліжка. Зарядний пристрій для телефону довжиною приблизно 6 футів може допомогти тримати вашу електроніку, як-от телефон, поряд з вами під час заряджання.

Одяг для виписки додому. Ви завжди можете піти додому в тому одязі, в якому прийшли, але вам може знадобитися свіже вбрання. Візьміть таке, яке легко надягати та знімати, яке вільне і не обмежує. Велика пляшка для води: ваша лікарня може дати вам її, але про всяк випадок візьміть із собою велику багаторазову пляшку для води, щоб підтримувати зволоження під час пологів.

Розваги: до пологів і після них є довгі періоди, які найкраще заповнити легкими розвагами, такими як фільми на планшеті чи телефоні або книги. Зберіть щось, щоб скоротати час.

Ліки за рецептом: не забудьте запакувати ліки, що відпускаються вам за рецептом, і повідомте про це лікарям.

Порожній конверт або папка для документів: у лікарні можуть дати вам конверт для всіх паперів і документів, які вони вам нададуть, але приємно також прийти підготовленим. Вам можуть надати інструкції, як отримати свідоцтво про народження вашої дитини, наприклад, або будь-який післяпологовий догляд.

Важливі документи, включаючи страхові картки, посвідчення особи з фотографіями або лікарняні документи: лікарня попросить надати всі види документів, наприклад вашу страхову картку, посвідчення особи та будь-які документи, які вони попросили заповнити до приїзду. Переконайтеся, що все це у вас під рукою, перш ніж вийти за двері.

Ваш план пологів, якщо він у вас є: не всі мають план пологів, і це нормально! Але якщо у вас є, роздрукуйте його та додайте до своєї лікарняної сумки.

Порожня сумка: лікарня надішле вас додому з усіма видами ласощів, такими як пляшки з водою, післяпологові приналежності, документи, приладдя для зціджування тощо. Візьміть додаткову сумку, щоб не запихувати все в сумку, з якою ви прийшли.

Предмети, необхідні дитині, у лікарняній сумці

Одяг в якому ви хочете сфотографувати новонародженого, за бажанням: не всі хочуть цього, і не кожна лікарня пропонує це, але фотографії новонароджених є популярним заняттям після пологів. Якщо ви маєте на увазі щось особливе, пакуйте це.

Одяг для повернення додому. Дитині знадобиться щось, у чому можна повернутися додому. Переконайтеся, що воно відповідає погоді, і перевірте, чи можна закріпити пряжки автомобільного сидіння. Комбінезонами, штанами та конвертами легше маневрувати, ніж сукнями, але вибирайте те, що вам зручно.

Ковдра: новонароджені легко мерзнуть, тому майте під рукою ковдру, щоб покласти її на дитину в автокріслі.

Автокрісло: за законом ніхто в лікарні не може встановити автокрісло, тому встановіть його — і переконайтеся, що знаєте, як з ним працювати — до прибуття в лікарню. Якщо вам потрібна допомога у встановленні автокрісла, зверніться до місцевого спеціаліста з безпеки дітей.

Комбінезончики (повзунки) для новонароджених: упакуйте кілька комбінезонів для новонароджених, щоб дитина носила їх під час перебування в лікарні. Для молодих батьків, які звикають переодягати дитину, спробуйте комбінезони із застібками збоку, які можуть полегшити одягання та роздягання.

Контактна інформація вашого педіатра: лікарня попросить вас надати контактну інформацію вашого педіатра, тому підготуйте її. Ваш педіатр надасть вам вказівки до пологів про те, як і коли з ним зв’язуватися після пологів.

Предмети, які знадобляться вашому партнеру або особі, що буде з вами, у їхній лікарняній сумці

Подушка та ковдра з дому: спати в лікарняній палаті, як відомо, важко та незручно, тому візьміть будь-які подушки чи ковдри з дому, щоб людині з вами було легше.

Закуски: у лікарні важко дістати закуски, і в кожній лікарні діють різні правила щодо того, чи пропонувати людям підтримки їжу з кафетерію. Будьте готові, зібравши багато закусок, щоб поділитися ними.

Одяг: ваш супровід повинен принести кілька змін одягу, включаючи піжаму.

Туалетні приналежності: вони також повинні взяти з собою туалетні приналежності дорожніх розмірів, включаючи будь-які ліки.

Ці речі лише наша пропозиція. Ви можете з'ясувати, що вам потрібні одні, а інші ні, залежно від вашого стилю подорожі. Незважаючи на це, для вас це хвилюючий час — майже час зустрітися з вашим малюком!
Інформація, що міститься в цій статті, має загальні цілі і не повинна розглядатися, як заміна консультації з лікарем та/або отримання професійної медичної консультації.